הכלי הנכון במקום הנכון

עמיד, מדויק ומקושר למערכת המדידה באתרמהשטח למשרד שלך, והרבה מעבר לקו הראייה.

לקבלת הרשימה המלאה של מגוון פתרונות Trimble למדידה באתר, כנס לאתר האינטרנט של Trimble העוסק בהנדסה אזרחית.

כנס לאתר

sps-mainimage1

מערכת SitePulse מבית Trimble

product-sitepulseמנהלי שטח יכולים כעת לגשת בזמן אמת לאותם המודלים בתלת ממד ולמידע דיגיטלי נוסף המשמש את המודדים בקרי האיכות ומפעילי המכונות.

למד עוד

ערכת GPS חיונית באתר

product-essentialsהאיכות המוכחת של Trimble ודיוק עם תג מחיר ידידותי לבקרי איכות, מהנדסי אתר או קבלנים שרוצים להתנסות בטכנולוגיית GPS.

למד עוד

בקר TSC3 מבית Trimble

product-tsc3סוס העבודה הקשיח שלך למדידה באתר, לבקרה, ולבדיקת איכות, TSC3 מעניק למפקחים, למנהלי עבודה, למבקרי איכות ולמהנדסי אתר שליטה מוחלטת על כל הפעולות בשטח.

למד עוד

טאבלט השטח של Trimble

product-sitetabletלחבר את המשרד שלך לשטח עם טאבלט השטח של Trimble, מחשב שטח קשיח עם קישוריות מלאה עבור מדידות ומדידה. גם מהיר וגם חזק- מה יכול להיות טוב יותר?

למד עוד

יחידת הבקרהTCU

product-cucontrolunit_0יחידת הבקרה (TCU) של Trimble היא לא משהו שאפשר לזלזל בו. ניתן להשתמש בבקר נצמד זה עם מערכת מדידה אתר מבית Trimble או עם מקלט GNSS. הוא כולל את תוכנת ניהול האתר SCS900 של Trimble וכך, TCU מציע ממשק אינטואיטיבי וקל לשימוש עבור מגוון רחב של יישומי מדידה אתר.

למד עוד

הנייד של Trimble

product-sitemobileשילוב מצלמה, בקר וטלפון חכם לתוך מכשיר אחד קל משקל. זהו המכשיר היחיד שאתה צריך באתר הפיתוח.

למד עוד

תוכנת SCS900 לבקרה ומדידה באתר

product-scs900מעקב, בקרה ובדיקת איכות מעולם לא היו קלות ומהירות יותר. SCS900 היא תוכנה קלה ללימוד ולשימוש שתעזור לך לקבל תפוקה מוגברת והפחתת עלויות מדידה.

למד עוד

מודולרי GNSS מקלט – SPS855

product-sps855_0חסוך זמן, כסף וכאבי ראש עם SPS855, הפתרון של Trimble לתחנת בסיס אמינה וקלה לשימוש. עם ניטור מרחוק והתראות, יכולת רדיו ורובר פנימית, SPS855 עונה על כל הצרכים שלך.

למד עוד

חכמה GNSS אנטנת – SPS985

product-sps985אנטנה קשיחה שבנויה לתפקד בשטח.SPS985 אנטנת GNSS חכמה היא מקלט GNSS הקטן ביותר והעמיד ביותר שניבנה ע"י Trimble. היא גם שימושית ביותר - כמערכת רובר GNSS או כתחנת בסיס תומכת Wi-Fi.

למד עוד

מקורות תיקון GNSS

product-gnssbasestationפעולות GNSS שלך יהיו טובות כמו מקור התיקון שלך. זה חשוב, ולכן אנחנו מאפשרים לך לבחור את המקור הנכון עבורך. אתרים גדולים יותר ייתכן שיצטרכו תחנת בסיס GNSS, אתרים קטנים יותר יכולים לבחור מקור תיקון וירטואלי VRS .

למד עוד

חכמה GNSS אנטנת – SPS585

product-sps585_0רב-תכליתי, קומפקטי ובמחיר סביר - SPS585 הוא מקלט רמת הכניסה של Trimble. אידיאלי ליישומים ימיים ולבניה אזרחית.

למד עוד

רדיו GNSS לעבודות תשתית

product-radiosתקשורת הרדיו מבית Trimble מציעה מגוון אפשרויות תצורה גמישות, אמינות ועמידות לייעול השימוש ב GNSS באתר הפיתוח.

למד עוד

אנטנות GNSS לעבודות תשתית

product-gnssantennasTrimble מציעה מספר דגמים של אנטנות GPS וGNSS להתאמה מושלמת למשימות, למעקב אות ולתקציב הספציפיים שלך.

למד עוד

SPS620 וSPS720 – Total Stations "דיסטומט" רובוטיות

product-sp720and620לעבוד מדויק אבל פשוט.SPS620 וSPS720 הם פשוט מושלמות לפעולה של אדם אחד על פעילות באתר קטן יחסית ומתאימות גם לעבודה על מבנים כגון גשרים או מעבירי מים.

למד עוד

SPS730 וSPS930 Total Stations- "דיסטומט" אוניברסליות

product-spsx301שום דבר אחר לא מתקרב אליהן בביצועים. תחנות הסכימה האוניברסליות מבית Trimble,  מובילות את התעשייה בדיוק, בטווח ובאמינות לריבוד, סלילה, השטחה ומדידות באתר.

למד עוד

TS635 וTS662 – Total Stations "דיסטומט" מכניות

product-ts635and662מכשירים חסכוניים עם מבחר פונקציות למעקב פעילות אתר ומדידה מושלמים להבאת חידושי הטכנולוגיה לאתר העבודה.

למד עוד