לסלול את הדרך לרווחים טובים יותר

מהתכנון הראשוני ועד למעבר האחרון של מכבש האספלט, מערכות בקרת הסלילה מבית Trimble יצמצמו עבורך למינימום את זמן ההשבתה וכמות התיקונים.

בין אם מדובר בסלילת כביש חדש או בשיפוץ כביש קיים - פתרונות הסלילה מבית Trimble יעזרו לך לבנות משטח טוב יותר, להפחית את השימוש בחומר ולשפר באופן משמעותי את התפוקה שלך.

לקבלת הרשימה המלאה של מגוון פתרונות Trimble לבקרת סלילה, כנס לאתר האינטרנט של Trimble העוסק בהנדסה אזרחית ובתשתיות.

כנס לאתר

paving-mainimage

בקרת שליטה במכונות כרסום

product-pcs900milling

שלא יכרסמו בכיס שלך. לשליטה מדויקת יותר בחיתוך ומזעור חיתוך יתר לקבלת משטח חלק המפחית את הצורך בחומר נוסף בתהליך הסלילה מחדש.

למד עוד

בקרת סלילת אספלט- לפינישר

product-pcs900asphalt_0מערכות בקרת סלילה מבית Trimble יאיצו עבורך את עבודות הסלילה והתוצאה עבורך תהיה עבודה חלקה תרתי משמע תוך הפחתת עלויות החומר וכל זאת ללא חוטים ויתדות.

למד עוד

בקרת שליטה בריצוף Slipform

product-pcs900slipformברגע שתתחיל לבצע סלילת בטון בעזרת פתרונות Trimble, לא תבין איך יכולת פעם להשתמש בחוטים ופרפרים. משאיות יכולות לנסוע הלוך ושוב ולרוקן ללא בעיה. פחות הפסקות ופחות בעיות גליות

למד עוד

בקרת כבישה למכבשי אספלט

product-ccs900asphaltכבר לא צריך לנחש, להתגלגל בצורה טובה יותר כדי להגדיל את התפוקה ולחסוך בדלק. המשטח שתקבל ידבר בעד עצמו.

למד עוד

SPS730 וSPS930 – Total Stations "דיסטומטים".

product-spsx30שום דבר אחר לא מתקרב אליהן בביצועים. תחנות הסכימה האוניברסליות מבית Trimble מובילות את התעשייה בדיוק, בטווח ובאמינות לריבוד, סלילה, השטחה ומדידות באתר.

למד עוד