ניהול צי כלי צמ"ה מתקדם

קבל החלטות חכמות יותר על פריסת הכלים באתר העבודה, הגדלת תפוקות בצורה מושכלת ונבונה, ותחזוקה מונעת עם מגוון הפתרונות של חברת Trimble לניהול צי הציוד.

מערכת ניהול צי הצמ"ה של טרימבל מאפשרת לך לראות בכל זמן נתון מה מצב הכלי? האם המפעיל עובד נכון עם הכלי? והאם יש צורך בהדרכה נוספת? היכן הוא נמצא? ובנוסף, גם לקבל התראות במידה והיה אירוע של גניבת הכלי או גניבת דלק מהכלי.

המערכות של סייטק יתריאו בפניך בכל אירוע החורג מהנורמה בכל הקשור לתפעול הכלי ולמצב ומיקום הכלי.

למגוון פתרונות Trimble לניהול צי הציוד, כנס לאתר האינטרנט של Trimble העוסק בפתרונות לתחום ההנדסה האזרחית ותחום התשתיות:

צור קשר

או

היכנס לאתר Trimble

fleetasset-mainimage

מערכת TirePulse לניטור צמיגים

product-tirepulse-tire-monitoring-system-300x167

חסוך זמן יקר של ביקור באתר לבחינת מצב הצמיגים של הכלים שלך. מערכת TirePulse תספק לך מידע בזמן אמת לגבי מצב הצמיגים לרבות לחץ אוויר גבוה או נמוך, שחיקה מוגברת, טמפרטורה גבוהה ועוד.

למד עוד

VisionLink

product-visionlink-91 VisionLink היא תוכנה פורצת דרך לשליטה בכל כלי מכלי הצמ"ה שברשותך. ניהול צי צמ"ה שיעזור לך להפחית את העלויות, להגביר את היעילות ולהקטין את חוסר הוודאות שבמצב המכני של הכלים, זמני סיום הפרויקט ויכולות המפעיל שלך.

למד עוד באתר טרימבל

פתרונות הפיקוח מבית Trimble

product-inspectionsolutionsבדוק את הציוד שלך בזמן אמת באמצעות הטלפון החכם או הטאבלט שלך

למד עוד

להתחבר לאתר העבודה שלך באמצעות SNM940

product-snm940-connected-site-gateway-1-300x147SNM940 מתפקד כמו קו חם ייעודי לשליחת וקבלת מידע חיוני מהשדה - עדכוני מצב, תיקוני GNSS, טלמטיקה, מידע ייצור, ואפילו תמיכה טכנית.

למד עוד

להתחבר לאתר העבודה שלך באמצעות SNM451

product-snm451-connected-site-gateway-1-300x201SNM451 העמיד ייתן לך מנהל הצי את כל המידע לגבי מיקום, זמן עבודה ועוד מידע שימושי לו אתה זקוק כדי לפקח מרחוק על תפוקת הנכסים שלך בעלות סבירה.

למד עוד